تانکر قیفی | تانکر پلاستیکی قیفی | مخزن قیفی | مخزن قیفی پلی اتیلن + قیمت و ابعاد

تانکر قیفی یا مخزن قیفی پلاستیکی تولید شده از پلی اتیلن درجه یک می باشد. تانکر پلاستیکی قیفی دارای نشان ملی استاندارد ایران و پروانه بهداشتی از وزارت بهداشت است در نتیجه برای کاربردهای خوراکی و دارویی بسیار مناسب است.

خوشبختانه مخازن قیفی در تهران و بسیاری از شهر های بزرگ کشور به خاطر مزایای مخازن قیفی مورد توجه بسیار شرکت های داروسازی و غذایی قرار گرفته است که این موضوع نشان دهنده کیفیت بالا ی این مخازن برای کاربردهای بهداشتی و خوراکی است.

همانطور که از اسم این مخازن پیداست انتهای مخزن قیفی یا مخزن مخروطی پلی اتیلن به صورت قیفی می باشد و برای تخلیه کامل مواد ذخیره شده در داخل آنها بسیار مناسب است.

مخازن قیفی در سایز های  ۲۰۰ لیتر ، ۵۰۰ لیتر ، ۱۰۰۰ لیتر ، ۱۵۰۰لیتر و ۲۰۰۰ لیتر و به صورت تک لایه و سه لایه در پلاستونیک تولید می شوند. از این مخازن تحت عنوان مخزن ته قیفی ، مخزن قیفی  و یا مخزن زوک هم نام می برند.

تانکر پلاستیکی قیفی :

این مخازن دارای نشان ملی استاندارد ایران و پروانه بهداشتی از وزارت بهداشت می باشند . دیواره های این مخازن توسط دریل گردبردهای نجاری به راحتی قابل سوراخکاری و برشکاری می باشند.

این مخازن از پلی اتیلن ۳۸۴۰ با گرید خوراکی تولید شده اند و در برابر نفوذ نور آفتاب مقاوم هستند. مخازن تولید شده می توانند جهت نگهداری آب آشامیدنی برای مدت طولانی بدون تغییر رنگ و بو و مزه آن به کار روند.

برای مخازن قیفی ۳ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش توسط کارخانه سازنده در نظر گرفته شده است تا مشتریان گرامی با خیالی آسوده تر بتوانند اقدام به خرید نمایند.

مشتریان گرامی می توانند در هنگام ثبت سفارش ، درخواست نصب اتصالات ورودی و خروجی مد نظر خود را نیز به کارشناسان فروش اعلام نمایند . برای نصب این اتصالات هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تنها هزینه خرید اتصالات دریافت خواهد شد.

خرید تانکر قیفی پلاستیکی در تهران و سراسر ایران

برای ثبت سفارش تلفنی و یا دریافت مشاوره های تخصصی در ارتباط با مخازن قیفی می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید.

   ۰۲۱۴۴۵۴۷۱۱۶ 

چند نکته در رابطه با مخزن قیفی پلی اتیلن ( تانکر قیفی پلاستیکی )

برخورد اشیا نوک تیز به مخزن قیفی پلی اتیلن می تواند منجر به سوراخ شدن و یا پارگی مخزن گردد. همچنین محل نصب مخزن را به گونه ای انتخاب نمایید که در نزدیکی منبع گرمایی نباشد.

از جابه جایی مخزن در حالی که درون آن پر است خود داری نمایید. مخازن مخروطی یا قیفی باید در دوره های زمانی معینی بازدید شوند. خصوصا محل ورود اتصالات که احتمال بروز نشت وجود دارد.

برای استفاده از مخزن و تانکر قیفی نیاز به پایه ها و حفاظ های فلزی می باشید که ساخت این حفاظ ها ساده بوده و به راحتی توسط آهنگران محلی نیز قابل ساخت است.

تصاویر فنی تانکر پلی اتیلن قیفی ( ته قیفی )