مخزن آب مکعبی – مخزن آب آسان رو |مشخصات مخزن آسانرو

تانکر آب مکعبی یا مخزن آب کتابی

تانکر آب مکعبی پلاستیکی یا مخزن آب کتابی در دو حالت عمودی و افقی به بازار ارائه شده اند و  در حجم های 100 لیتر، 230 لیتر  ، 500 لیتر ، 800 لیتر ، 1000 لیتر، 1500لیتر و 2000 لیتر موجود می باشند. جنس این تانکرها، مشابه دیگر محصولات این سایت از پلی اتیلن استاندارد و بهداشتی می باشد و در حال حاضر در کاربردهای مختلفی نظیر ذخیره آب شرب ساختمان ، نگهداری مواد شیمیایی در کارگاه ها و کارخانه ها ، مصارف کشاورزی و… به طور گسترده در حال استفاده می باشند.

 

 

                                                             مخزن مکعبی لیست قیمت و ابعاد 

تانکر پلاستیکی مکعبی

نام محصولطول
cm
عرض
cm
ارتفاع
cm
قيمت تک لایه (ريال)
قيمت سه لایه (ريال)
تانکر آب مکعبی عمودی 100 لیتری4242705،120،0005,720,000
تانکر آب مکعبی عمودی 230 لیتری604012511,000,00011,960,000
تانکر آب مکعبی عمودی 500 لیتری1425011016,400,00018,320,000
تانکر آب مکعبی افقی 800 لیتری170907026,400,00027,770,000
تانکر آب مکعبی عمودی 1000 لیتری1636214030,270,00034,800,000
تانکر آب مکعبی افقی 1500 لیتری2121168347,250,000
تانکر آب مکعبی عمودی 2000 لیتری 2157020056,980,00063,680,000
تانکر آب مکعبی افقی 2000 لیتری 2331288959,711,000

لازم به ذکر است که در بازار این مخازن، با نام مخازن آسان رو یا مخازن باریک (slimline) نیز شناخته می شوند. لازم به ذکر است که مخازن سه لایه و مخازن تک لایه از نظر ضخامت تفاوتی با یکدیگر ندارند.

مخزن آب پلی اتیلن کتابی یا مخزن آب مکعبی

مخازن آب مکعبی و مخزن کتابی با قابلیت عبور از باریکترین درگاه ها بهترین راه حل برای ذخیره آب در مکانهایی است که محدودیت های جدی برای نصب مخازن آب و دیگر مواد را دارند. این مخازن به دلیل ابعاد مناسبی که دارند در گوشه دیوارها و یا مکان هایی که بلا استفاده مانده اند به راحتی قابل نصب می باشند. در صورتی که مخزن مکعبی با ابعاد خاصی مد نظرتان است ما می توانیم برای شما تولید کنیم. برای این منظور با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

معرفی انواع مخازن مکعبی و کتابی پلاستونیک

مخازن مکعبی و کتابی تانکر پلاستیک در حجم های 100 لیتر تا ۲۰۰۰ لیتر تولید و به بازار ارائه شده است. مخزن کتابی و مکعبی به صورت بی رنگ یا تک لایه، سه لایه و به صورت سفارشی فوم دار ، چهار لایه و پنج لایه نیز قابل تولید می باشد. امکان تولید انواع مخزن در رنگهای مختلف وجود دارد.موارد کاربرد مخازن کتابی یا مکعبی:
۱- ذخیره و نگهداری آب شرب
۲- ذخیره آب آتش نشانی

مخازن مکعبی یا کتابی شرکت تانکر پلاستیک از مواد اولیه درجه یک و از نوع بهداشتی ( Food grade ) بوده و برای نگهداری آب شرب مواد غذایی و دارویی و انواع مواد شیمیایی قابل استفاده می باشند . مخازن کتابی دو لایه و سه لایه با داشتن لایه های رنگی با فیلتر نور مرئی و UV مانع از نفوذ نور به داخل مخزن شده و از رشد جلبکها در لایه داخلی آن جلوگیری می کنند . تمامی مخازن دو لایه و سه لایه بر اساس شرایط آب و هوایی ایران مقاوم در برابر اشعه UV خورشید می باشند و به راحتی به در مکان هایی مانند پشت بام ( مخزن آب پشت بام  و  مخزن آب هوایی) قابل نصب می باشند. پلی اتیلن در برابر مواد اسیدی و بازی بسیار مقاوم بوده و جایگزین ارزان قیمت بسیار مناسبی برای مخازن و ظروف استینلس استیل (stainless steel ) می باشد.

مزیت تانکر پلاستیکی مکعبی یا مخزن کتابی نسبت به تانکر های مشابه ، طراحی و سایز آنها می باشد. هدف اصلی از تولید این تانکرها حل مشکل عبور انواع تانکر از درب های، ورودی و راهرو های باریک می باشد همینطور فضا هایی که دارای محدودیت در  .برخی از ویژگی های تانکر پلاستیکی مکعبی:

 •  نصب سریع و آسان
 •  کاملاً یکپارچه و بدون درز
 •  انتقال حرارت نسبتاً پایین
 •  قابلیت حمل و نقل آسان
 • مقاوم در برابر اسیدها، بازها و مواد خورنده
 •  حک تاریخ تولید و مقدار حجم بر روی بدنه محصول
 •  تهیه شده از مواد اولیه کاملاً بهداشتی (food grade)
 • دارای 60 ماه گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
 • مخازن فوم دار به صورت ویژه عایق حرارتی و برودتی
 • مخازن سه لایه کاملاً بهداشتی دارای لایه مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ( آنتی یو وی ) و ضد جلبک ( جهت نگهداری آب شرب)
 • مخزن کتابی برای کوبل یا اتصال (سری و موازی ) مخازن به یکدیگر بسیار مناسب می باشند.
مخزن مکعبی 100 لیتری

مخزن آب کتابی 100 لیتری

 

تانکر پلاستیکی 100 لیتری مکعبی یا کتابی ( مخزن آب مکعبی آسانرو )

ابعاد مخزن آب مکعبی 100 لیتری ؛       طول: ۴۲ cm            عرض: ۴۲ cm            ارتفاع: ۷۱ cm                    جنس و ماده اولیه : پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن کتابی 100 لیتری با ابعاد کوچکی که دارد برای جایگذاری در مکان ها و فضا های محدود بسیار مناسب می باشد و جای بسیار کمی را اشغال می کند. مخزن مکعبی ۱۰۰ لیتری برای ذخیره آب شرب و مواد بهداشتی و شیمیایی پیشنهاد می گردد. این مخازن بصورت سه لایه و ضد جلبک و تک لایه بی رنگ تولید می شوند. مخزن مکعبی ۱۰۰ لیتری سه لایه این شرکت از جنس پلی اتیلن FOOD GRADE PE 3840  می باشد.

به همین دلیل آب در مخازن گوارایی خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود و برای انواع مواد بهداشتی قابل استفاده می باشد . به دلیل خاصیت ضد خوردگی، امکان نگهداری طیفی وسیعی از مایعات با PH اسیدی و بازی در این مخزن وجود دارد. شما می توانید برای اطمینان بیشتر با کارشناسان فنی ما برای ذخیره سازی انواع مواد در شرایط مختلف مشاوره گرفته و مشورت نمایید.

مخزن 100 مکعبی جز پر طرفدارترین محصولات می باشد و دلیل آن ابعاد مناسب مخزن آب مکعبی کوچک می باشد که در کمترین فضا امکان ذخیره سازی را به شما می دهد.

مخزن مکعبی 230 لیتری

مخزن کتابی230 لیتری

تانکر پلاستیکی 230 لیتری مکعبی یا کتابی ( مخزن آب مکعبی آسانرو )

ابعاد مخزن آب مکعبی 230 لیتری ؛        طول: 60 cm         عرض: 40 cm           ارتفاع: 125 cm                  جنس و ماده اولیه : پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن کتابی 230 لیتری با ابعاد کوچکی که دارد برای جایگذاری در مکان ها و فضا های محدود بسیار مناسب می باشد و جای بسیار کمی را اشغال خواهد کرد . از این نوع مخزن آب کتابی برای کوپل یا اتصالات مخازن به صورت موازی و سری استفاده می شود. مخزن پلی اتیلن 230 لیتری مکعبی در دو نوع تک لایه و سه لایه تولید می شود. در مخزن سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود.

از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه توصیه می شود.مخزن پلی اتیلن 230 لیتری مکعبی سه لایه مناسب ذخیره سازی آب شرب یک واحد مسکونی است. مزیت این مخزن ابعاد و شکل هندسی آن است و به خوبی در مکان هایی که مخازن دیگر امکان نصب ندارند ، قابل نصب است.

این مخازن به صورت پیش فرض فاقد هر گونه اتصال ورودی و خروجی ( فیتینگ ) می باشند به همین دلیل مشتریان گرامی در صورت تمایل و در هنگام ثبت سفارش می توانند در خواست نصب این اتصالات را به کارشناسان فروش شرکت اعلام نمایند. برای نصب این اتصالات هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تنها مشتریان گرامی هزینه خرید اتصالات را پرداخت خواهند کرد.

مخزن کتابی 500 لیتری

مخزن کتابی 500 لیتری

تانکر پلاستیکی 500 لیتری مکعبی یا کتابی ( مخزن آب مکعبی آسانرو )

ابعاد مخزن آب آسان رو 500 لیتری ؛       طول: 142 cm        عرض: 50 cm          ارتفاع: 110 cm                   جنس و ماده اولیه : پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن آب کتابی

مخزن کتابی 500 لیتری با اینکه حجم آب زیادی را در خود ذخیره و نگهداری می کند ولی با ابعاد کوچکی که دارد برای جایگذاری در مکان ها و فضا های محدود بسیار مناسب می باشد و جای بسیار کمی را اشغال می کند. از این نوع مخزن آب کتابی برای کوبل یا اتصالات مخازن به صورت موازی و سری استفاده می شود. مخزن پلی اتیلن 230 لیتری مکعبی در دو نوع تک لایه و سه لایه تولید می شوند.

در مخزن سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. امکان تولید انواع فوم دار ، چهار لایه و پنج لایه به صورت سفارشی نیز وجود دارد. مخزن 5۰۰ لیتری مکعبی یا کتابی سه لایه از جنس پلی اتیلن 3840  می باشد. این مخزن مانند کلیه ی مخازن تانکر پلاستیک از پلی اتیلن مورد تایید وزارت بهداشت درمان تولید می شود.

و از همین رو آب و مواد بهداشتی در مخازن تانکر پلاستیک کیفیت  خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود . به دلیل خاصیت ضد خوردگی، امکان نگهداری طیفی وسیعی از مایعات با PH اسیدی و بازی در این مخزن وجود دارد. با این وجود لطفا برای اطمینان از سازگاری ماده شیمایی و نحوه نگهداری، قبل از خرید مخزن با کارشناسان فنی ما در تانکر پلاستیک مشورت کنید.

مخزن آب مکعبی ایستاده یا مخزن آب آسانرو را در بازار به عنوان مخزن آب دیواری یا اسلیم شناخته شده است و دلیل آن شکل این محصولات است که به طور مخزن آب باریک و معمولا به شکل دیوار و در کنار دیوار قرار گرفته و فضای کمی را اشغال می کنند

مخزن کتابی 800 لیتری افقی ( خوابیده ))

مخزن کتابی 800 لیتری افقی (خوابیده)

تانکر پلاستیکی 800 لیتری مکعبی یا کتابی ( مخزن آب مکعبی آسانرو )

ابعاد؛                      طول: 170 cm                        عرض: 90 cm                          ارتفاع: 70 cm                        جنس و ماده اولیه : پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن پلی اتیلن 800 لیتری مکعبی یا مخزن کتابی سه لایه به دلیل ابعاد و سایز مناسب و همچنین ارتفاع کوتاه و حجم کافی به خوبی در فضای های غیر قابل استفاده می توانند مورد استفاده قرار گیرند. این نوع تانکر پلاستیکی مناسب مکان هایی می باشد که محدودیت ارتفاع دارند و نیاز به حجم زیادی آب برای ذخیره دارند. مخزن پلی اتیلن 800 لیتری مکعبی در دو نوع تک لایه ( بی رنگ ) و سه لایه تولید می شود .

مخزن سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه توصیه می شود.این مخزن به خوبی می تواند آب مصرفی مورد نیاز 3 الی 4 واحد مسکونی را تامین نماید. مزیت اصلی مخزن مکعبی ابعاد و شکل هندسی آن است و به خوبی در مکان هایی مخازن دیگر امکان نصب ندارند ، قابل نصب می باشند و فضای کمی را اشغال می کنند.

مخزن کتابی 1000 لیتری

مخزن کتابی 1000 لیتری

تانکر پلاستیکی 1000 لیتری مکعبی یا کتابی ( مخزن آب مکعبی آسانرو )

ابعاد؛                      طول: 163 cm                        عرض: 62 cm                          ارتفاع: 140 cm                        جنس و ماده اولیه : پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخازن مکعبی و کتابی را براحتی می توان از درب ها و راهرو های باریک عبور داد و با اتصال مخازن به یکدیگر می توان به حجم مورد نظر رسید. مخزن ۱۰۰۰ لیتری مکعبی (کتابی) سه لایه برای ذخیره آب شرب در محیط های روشن و زیر نور مستقیم آفتاب پیشنهاد می گردد. امکان تولید انواع دو لایه ، فوم دار ، چهار لایه و پنج لایه به صورت سفارشی نیز وجود دارد. مخزن ۱۰۰۰ لیتری مکعبی (کتابی) سه لایه از جنس پلی اتیلن FOOD GRADE PE 3840 می باشد. مخزن هزار لیتری کتابی (مکعبی ) مانند کلیه ی مخازن تانکر پلاستیک از پلی اتیلن مورد تایید وزارت بهداشت درمان می شود.

به همین دلیل آب در مخازن تانکر پلاستیککیفیت خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود . به دلیل خاصیت ضد خوردگی، امکان نگهداری طیفی وسیعی از مایعات با PH اسیدی و بازی در این مخزن وجود دارد. با این وجود لطفا برای اطمینان از سازگاری ماده شیمایی قبل از خرید با ما مشورت کنید.

مخزن مکعبی افقی 1500 لیتری

مخزن مکعبی افقی 1500 لیتری

تانکر پلاستیکی 1500 لیتری مکعبی یا کتابی ( مخزن آب مکعبی آسانرو )

ابعاد؛                      طول: 212 cm                        عرض: 116 cm                          ارتفاع: 83 cm                        جنس و ماده اولیه : پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن پلی اتیلن 1500 لیتری مکعبی یا مخزن کتابی سه لایه به دلیل ابعاد و سایز مناسب و همچنین ارتفاع کوتاه و حجم کافی به خوبی در فضای های غیر قابل استفاده می توانند مورد استفاده قرار گیرند. این نوع تانکر پلاستیکی مناسب مکان هایی می باشد که محدودیت ارتفاع دارند و نیاز به حجم زیادی آب برای ذخیره دارند. مخزن پلی اتیلن 1500 لیتری مکعبی در دو نوع تک لایه ( بی رنگ ) و سه لایه تولید می شود.

این مخازن برای استفاده در پشت بام ساختمان هم بسیار مناسب می باشند زیرا سطح مقطع بزرگی دارند و فشار ناشی از وزن سیال را در مساحت و سطح بیشتر پخش می کنند و به سازه و سطح زیرین مخزن فشار کمتری وارد می شود.

همچنین در این مخازن سه لایه هم به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه توصیه می شود. این مخزن به خوبی می تواند آب مصرفی مورد نیاز 6 الی 8 واحد مسکونی را تامین نماید. مزیت اصلی مخزن مکعبی ابعاد و شکل هندسی آن است و به خوبی در مکان هایی مخازن دیگر امکان نصب ندارند ، قابل نصب می باشند و فضای کمی را اشغال می کنند.

مخزن کتابی آسانرو 2000 لیتری

مخزن کتابی آسانرو 2000 لیتری

تانکر پلاستیکی 2000 لیتری مکعبی یا کتابی ( مخزن آب مکعبی آسان رو )

ابعاد؛                      طول: 215 cm                        عرض: 70 cm                          ارتفاع: 200 cm                        جنس و ماده اولیه : پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن 2۰۰۰ لیتری مکعبی (کتابی) سه لایه برای ذخیره آب شرب در محیط های روشن و زیر نور مستقیم آفتاب هم می توان استفاده کرد.  مخازن مکعبی و کتابی را براحتی می توان از درب ها و راهرو های باریک عبور داد و با اتصال مخازن به یکدیگر می توان به حجم مورد نظر رسید. امکان تولید انواع دو لایه ، فوم دار ، چهار لایه و پنج لایه به صورت سفارشی نیز وجود دارد. مخزن 2۰۰۰ لیتری مکعبی (کتابی) سه لایه از جنس پلی اتیلن FOOD GRADE PE 3840 می باشد. مخزن دو هزار لیتری کتابی (مکعبی ) مانند کلیه ی مخازن تانکر پلاستیک از پلی اتیلن مورد تایید وزارت بهداشت درمان می شود.

به همین دلیل آب در مخازن تانکر پلاستیک کیفیت خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود . به دلیل خاصیت ضد خوردگی، امکان نگهداری طیفی وسیعی از مایعات با PH اسیدی و بازی در این مخزن وجود دارد. با این وجود لطفا برای اطمینان از سازگاری ماده شیمایی قبل از خرید با ما مشورت کنید.

مخزن کتابی 2000 لیتری افقی

مخزن کتابی 2000 لیتری افقی

تانکر پلاستیکی 2000 لیتری مکعبی یا کتابی ( مخزن آب مکعبی آسانرو )

ابعاد؛                      طول: 233 cm                        عرض: 128 cm                          ارتفاع: 89 cm                        جنس و ماده اولیه : پلی اتیلن 3840 ( گرید بهداشتی )

مخزن پلی اتیلن 2000 لیتری مکعبی یا مخزن کتابی سه لایه به دلیل ابعاد و سایز مناسب و همچنین ارتفاع کوتاه و حجم کافی به خوبی در فضای های غیر قابل استفاده می توانند مورد استفاده قرار گیرند. این نوع تانکر پلاستیکی مناسب مکان هایی می باشد که محدودیت ارتفاع دارند و نیاز به حجم زیادی آب برای ذخیره دارند. مخزن پلی اتیلن 2000 لیتری مکعبی در دو نوع تک لایه ( بی رنگ ) و سه لایه تولید می شود.

این مخازن برای استفاده در پشت بام ساختمان هم بسیار مناسب می باشند زیرا سطح مقطع بزرگی دارند و فشار ناشی از وزن سیال را در مساحت و سطح بیشتر پخش می کنند و به سازه و سطح زیرین مخزن فشار کمتری وارد می شود.

همچنین در این مخازن سه لایه هم به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب پلی اتیلن سه لایه توصیه می شود. این مخزن به خوبی می تواند آب مصرفی مورد نیاز 6 الی 8 واحد مسکونی را تامین نماید. مزیت اصلی مخزن مکعبی ابعاد و شکل هندسی آن است و به خوبی در مکان هایی مخازن دیگر امکان نصب ندارند ، قابل نصب می باشند و فضای کمی را اشغال می کنند.

این مخازن به صورت پیش فرض فاقد هر گونه اتصال ورودی و خروجی ( فیتینگ ) می باشند به همین دلیل مشتریان گرامی در صورت تمایل و در هنگام ثبت سفارش می توانند در خواست نصب این اتصالات را به کارشناسان فروش شرکت اعلام نمایند. برای نصب این اتصالات هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و تنها مشتریان گرامی هزینه خرید اتصالات را پرداخت خواهند کرد.

شما می توانید با کارشناسان فنی و فروش ما در تانکر پلاستیک تماس گرفته ( شماره تماس: 02144547116) و درباره محصولات ، نحوه ارسال و … مشاوره دریافت نمایید.

 

مخزن کتابی 1000 لیتری – مخزن آب کتابی 100 لیتری – قیمت مخزن آب کتابی – مخزن مکعبی ایستاده  عمودی یا افقی – مخزن آب دیواری – مخزن ۱۰۰۰ لیتری کتابی – مخزن آب مکعبی کوچک – مخزن آب طبرستان – مخزن باریک – مخزن آب باریک – قیمت مخزن 100 لیتری – قیمت مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰لیتری  – مخزن آب عمودی – مخزن اب مستطیلی – قیمت مخزن پمپ آب پلاستیکی – مخزن آب بهداشتی – قیمت منبع آب 5000 لیتری – مخزن اسلیم – مخازن کیوبیک – نمایندگی مخزن اب – تولید کننده مخزن پلی اتیلن مخزن آب آسانرو – مخزن آسانرو – مخزن اسان رو – مخزن اسانرو – مخزن پلی اتیلن ضد جلبک – مخزن 2000 لیتری مکعبی