مخزن 20000 لیتری پلاستیکی

مخزن 20000 لیتری پلاستیکی یا پلی اتیلن با قطر ۳ متر و ارتفاع ۳.۳۵ متر تولید شده است. این مخزن در انواع تانکر 20000 لیتری تک لایه و تانکر 20000 لیتری سه لایه موجود می باشد.قالب این مخزن 20000 لیتری به گونه ای طراحی شده است تا بدون هیچ گونه مشکلی فشارهای ناشی از مایعات درون آن را در همه قسمتهای مخزن به خوبی تحمل کند و در شرایط استاندارد چندین سال برای مشتریان عزیز قابل استفاده باشد.

از مخزن 20000 لیتری پلی اتیلن یا پلاستیکی سه لایه عموماً برای ذخیره سازی آب شرب و یا دیگر مایعاتی که قابلیت استفاده خوراکی دارند استفاده می شود. وجود یک لایه تیره درون دو لایه دیگر موجب می شود تا نور آفتاب و یا هر نور دیگری توانایی نفوذ به داخل مخزن را نداشته و در نتیجه درون مخزن آب هیچگونه جلبک و باکتری ای رشد نکند.

لازم به ذکر است که مشتریان گرامی می توانند در صورت تمایل اتصالات مورد نیاز خود را به کارشناسان فروش اعلام نمایند تا پیش از تحویل مخزن 20000 لیتری به مشتری ، این اتصالات نیز خریداری و نصب شوند . نصب این اتصالات همچون نصب اتصالات به سایر محصولات موجود در سایت تانکر پلاستیک هزینه ای در بر نخواهد داشت.

بدنه ی این مخازن 20000 لیتری از آنجایی که از پلی اتیلن 3840 تولید شده است به راحتی توسط گردبردهایی مشابه گردبردهای نجاری قابل برش می باشد.

مخزن 20000 لیتری پلی اتیلن

مخزن آب 20000 لیتری پلاستیکی

در صورتی که مخزن 20000 لیتر را به منظور ذخیره سازی آب شرب می خواهید حتماً باید از مخزن سه لایه استفاده نمایید مگر اینکه محیط نسب مخزن کاملاً تاریک باشد. به طور کلی مخازن سه لایه عموماً به عنوان مخزن آب در بازار به فروش میرسد.

ویژگی های مخزن 20000 لیتری پلاستیکی

* تاییدیه سازمان غذا و دارو
*دارای پروانه بهداشتی ساخت
*دارای نشان ملی استاندارد ایران
*پلی اتیلن فودگرید ۳۸۴۰ ( Foodgrade polyethylene 3840 )
* ضخامت استاندارد و یکنواخت تانکر ۲۰۰۰۰ لیتری پلاستونیک
* گارانتی تعویض سه ساله و ده سال خدمات پس از فروش

نکاتی که در رابطه با مخزن 20000 لیتری باید بدانید

مخزن 20000 لیتری به دلیل ابعاد بزرگی که دارد نیازمند این هستید که  برای جا به جایی و تخلیه آن، از جرثقیل و یا لیفتراک استفاده نمایید. ضمن اینکه از چرخ دادن مخزن در مسیر هایی که امکان وجود نا همواری باشد پرهیز نمایید.

محل نصب مخزن 20000 لیتر باید به خوبی مسطح شده ، و فاقد هرگونه کلوخ و سنگ ریزه ای باشد. اگر قرار است مخزن بر روی چارچوبی قرار گیرد حتماً باید محاسبات مورد نیاز در رابطه با مقاومت و استقامت آن انجام شده باشد. چون قرار است 20 تن وزن را تحمل کند.

از برخورد اجسام نوک تیز و برنده به بدنه مخزن جلوگیری به عمل آوریدو ضمن اینکه نباید در نزدیکی محل نصب مخزن شعله و حرارتی وجود داشته باشد.

در انتخاب اتصالات و همچنین نصب آنها دقت نمایید. زیرا در صورتی که بدرستی اقدام به نصب اتصالات نکنید ممکن است از محل اتصال نشتی رخ دهد.

محل تحویل مخزن 20000 لیتری درب کارخانه پلاستونیک واقع در منطقه طبرستان مازندران بوده و هزینه حمل آن به سایر شهر ها برعهده مشتری می باشد.