پرسش های متداول خرید تانکر پلاستیکی و وان پلاستیکی

بازدید کننده گرامی در این صفحه پرسش های عمومی و متداولی که تا کنون از ما پرسیده شده به همراه پاسخ مختصر آن قابل مشاهده است. ممکن است شما نیز سوالاتی در ذهن خود داشته باشید. در صورتی که پاسخ خود را در اینجا پیدا نکردید از ما بپرسید. ما به دو طریق به پرسش شما پاسخ خواهیم داد. یک روش تماس تلفنی با ما و روش دیگر از طریق فرم پرسش پاسخ در انتهای همین صفحه می باشد.

آیا اسید سولفوریک را می توان در تانکرهای پلاستیکی پلاستونیک ذخیره کرد ؟
جواب: بله .لازم به ذکر است که حداکثر دمایی که می توان اسید سولفوریک را در این تانکر ها ذخیره سازی کرد ۵۵ درجه سانتی گراد می باشد.

آیا آب شرب ذخیره شده در مخازن و تانکرهای پلاستیکی بعد از مدتی تغییر مزه می دهند؟
جواب: در صورت استفاده از تانکرهای پلی اتیلن سه لایه پلاستونیک به هیچ عنوان آب درون آن تغییر مزه نخواهد داد. زیرا اولاً از مواد فودگرید برای تولید این مخازن استفاده شده استو ثانیاً لایه تیره رنگ تعبیه شده درون مخازن و تانکرهای پلاستونیک مانع نفوذ نور به داخل آن می شود در نتیجه مزه آب تغییر نمی کند. در مورد سایر شرکت های تولید کننده مخازن و تانکرهای پلی اتیلنی ما اطلاع دقیقی نداریم.

آیا امکان خرید مخازن و تانکر های پلاستیکی چهار لایه و پنج لایه در سایت تانکر پلاستیک وجود دارد؟
جواب: بله در صورت سفارش مشتری امکان تولید مخازن چهار لایه و سه لایه نیز وجود دارد.

چرا در بیشتر موارد قیمت تانکر پلاستیکی افقی از تانکر پلاستیکی عمودی بیشتر است؟
جواب: قیمت محصولات پلی اتیلنی با توجه به مقدار وزن مواد اولیه آنها محاسبه می شوند .در تولید مخازن افقی در بیشتر موارد نسبت به مخازن عمودی هم حجم خود مواد بیشتری مورد استفاده قرار گرفته در نتیجه قیمت آنها بیشتر است.

آیا نصاب تانکر و یا کارشناس فروش مخازن شما می توانند پیش از خرید از مجموعه ما بازدید نمایند؟
جواب: بله این امکان وجود دارد. برای این منظور با ما تماس بگیرید.

در سطح بازار انواع مختلفی از مخازن وجود دارد. چطوری میشه فهمید مخزن آب از مواد دسته دوم و کهنه ساخته شده است یا نه؟
جواب: اصولا کار ساده ای نیست و نتیجه قطعی و دقیق پس از آزمایش مشخص خواهد شد. ولی مانند بقیه مواد پلاستیکی دست دوم این مخازن بوی نامطبوعی دارند ، استحکام به مراتب کمتری دارند و هنگام سوراخ کاری پلاستیک جدا شده از آنها بیشتر شبیه پودر از بدنه مخزن جدا می شود، تا براده های به هم پیوسته پلاستیکی. بهتر است خرید خود را از برندهای شناخته شده موجود در بازار انتخاب نمایید.

 

سوال خود را از ما بپرسید

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس

پیام شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *