تانکر آب ۶۰۰۰ لیتری پلاستیکی |مشخصات، ابعاد و قیمت

مخزن پلی اتیلن 6۰۰۰ لیتری

معرفی تانکر ۶۰۰۰ لیتری پلاستیکی ضد جلبک و آنتی باکتریال

مخزن ۶۰۰۰ لیتری سه لایه  تانکر پلاستیک از مواد اولیه  و بصورت بهداشتی  تولید می شوند این مخازن از پلی اتیلن ۳۸۴۰ ( گرید بهداشتی ) تولید می شوند دارای گواهی سیب سلامت از سازمان غذا و دارو بوده و انواع گواهینامه های داخلی و خارجی را دارا می باشند. مخزن آب ۶۰۰۰ لیتری جز خانواده مخازن حجیم محسوب می شود. مخزن شش هزار لیتری بصورت عمودی و افقی تولید می شوند.
به دلیل تقاضای بالا برای مخزن، منبع یا تانکر ۶۰۰۰ لیتری به همین دلیل مخزن آب ۶۰۰۰ لیتری در سه مدل عمودی کوتاه، عمودی بلند و افقی تولید شده است. در ادامه ابعاد تانکر ۶ هزار لیتری به همراه مشخصات آنه شرح داده می شود.

ابعاد مخازن ۶۰۰۰ لیتری عمودی و افقی بر حسب سانتیمتر

نوع مخزن  طول (cm) عرض (cm) ارتفاع (cm)
مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری افقی PT ( خوابیده) ۲۸۱ ۱۷۲ ۱۸۴
مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری عمودی ( ایستاده ) *** ۲۲۲ ۱۹۰

 

 

 

برای مطلع شده از لیست قیمت مخزن ۶۰۰۰ لیتری عمودی ، افقی و قیفی لطفا با شماره ۰۲۱-۴۴۵۴۷۱۱۶ تماس بگیرید.

خصوصیات مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری افقی  و عمودی  :

 • جنس همه ی این مخازن از پلی اتیلن ۳۸۴۰ (گرید بهداشتی) و بصورت تک لایه ، سه لایه و تقویت شده تولید می شوند.
 • مقاوم در برابر گرمای هوا و مناسب برای مناطق گرمسیر و تحمل دمای آب و سیال تا ۵۵ درجه سانتی گراد
 • مقاوم در برابر سرما و مناطق سرد سیر کوهستانی
 • دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV آفتاب می باشند
 • بصورت سه لایه، ضد جلبک و آنتی باکتریال بهداشتی تولید می شوند.
 • امکان ارسال رایگان از طریق دفاتر باربری به سراسر کشور
 • دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو و نشان استاندارد
 • ارسال رایگان درب آدرس مشتری در شهرهای تهران، ساری ،کرج
 • امکان نصب کلیه اتصالات ( از جنس برنجی، پلی اتیلنی، استیل و کامپوزیت )، شناور و شیر قبل از ارسال وجود دارد.
 • گارانتی تعویض ۵ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
 • مخازن تقویت شده را می توان برای ذخیره سازی انواع اسید ها استفاده نمود که از این رو به این نوع تانکر ها مخزن اسید نیز گفته می شود.
مخزن 6000 عمودی

مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری عمودی (ایستاده)

مخزن ۶۰۰۰ لیتری عمودی :

تانکر ۶۰۰۰ لیتری عمودی به شکل استوانه ایستاده می باشد که این نوع تانکر ها معروف به مخازن ایستاده می باشند. مخزن ۶۰۰۰ لیتری در دو نوع مخزن ۶۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه و مخزن عمودی بلند تولید شده است و همچنین از نظر تعداد لایه ها به دو توع مخزن تک جداره یا تک لایه و مخزن سه جداره یا سه لایه تقسیم می شود. در مخزن سه لایه به دلیل وجود یک لایه تیره رنگ امکان نفوذ نور آفتاب به داخل مخزن آب وجود ندارد در نتیجه شرایط برای رشد جلبک ها فراهم نمی شود. از اینرو برای ذخیره سازی آب شرب ، مخزن آب سه لایه توصیه می شوند.

در حال حاضر در فروشگاه تانکر پلاستیک، مخازن پلی اتیلن عمودی در حجم های کوچک ۸۰ لیتر تا مخازن حجیم ۲۰۰۰۰ لیتر موجود و آماده فروش می باشند.

اتصالات و ورودی و خروجی های تانکر ۶۰۰۰ لیتری عمودی

تانکر ۶۰۰۰ لیتری به صورت پیش فرض فاقد هر گونه اتصال ورودی و خروجی یا فیتینگ  بود به همین دلیل مشتریان گرامی در صورت تمایل و در هنگام ثبت سفارش می توانند در خواست نصب این اتصالات را به کارشناسان فروش شرکت اعلام نمایند. نصب این اتصالات بصورت رایگان می باشد. لازم به ذکر است که مخازن سه لایه و مخازن تک لایه از نظر ضخامت و استحکام تفاوتی با یکدیگر ندارند.

مخزن اسید پلاستیکی ( مخزن تقویت شده پلی اتیلنی):

پلی اتیلن در برابر خورندگی مواد شیمیایی و اسید ها بسیار مقاوم بوده و از این رو می توان بیشتر اسید های قوی و دیگر مواد شیمیایی (آب ژاول، وایتکس و…) را در مخازن پلی اتیلنی ذخیره و نگهداری نمود. اما به دلیل چگالی بالای این مواد که بیش از چگالی آب می باشد، حتما می بایست از مخازن تقویت شده یا همان مخازن اسید استفاده شود تا مقاومت کافی در برابر وزن سیال را داشته باشند. تانکر پلاستیک برای ذخیره انواع اسید ها و مواد خورنده ، مخزن اسید پلاستونیک یا مخزن سوپریور را معرفی می نماید. تانکر پلاستیک قابلیت تولید انواع مخازن اسید در سایزه ها و حجم های مختلف را دارد.

برای ذخیره انواع مواد شیمیایی و انواع اسیدها در مخازن تقویت شده یا مخزن اسید لطفا با کارشناس فنی ما در تانکر پلاستیک ۴۴۵۴۷۱۱۶- ۰۲۱ تماس بگیرید.

مخزن پلی اتیلن 6۰۰۰ لیتری افقی

مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری افقی

مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری سه لایه افقی

مخزن ۶۰۰۰ لیتری پلاستیکی سه لایه افقی برای ذخیره آب شرب در محیطهای روشن و زیر نور مستقیم آفتاب پیشنهاد می گردد. امکان تولید انواع دو لایه ، فوم دار ، چهار لایه و شش لایه به صورت سفارشی نیز وجود دارد. این مخزن ذخیره آب آشامیدنی سه لایه افقی از جنس پلی اتیلن فودگرید۳۸۴۰ می باشد. کلیه مخازن تانکر پلاستیک از پلی اتیلن مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  تولید می شوند.

به همین دلیل آب این مخازن گوارایی خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود . به دلیل خاصیت ضد خوردگی، امکان نگهداری طیفی وسیعی از مایعات با PH اسیدی (مخزن اسید ) و بازی در این مخزن وجود دارد. با این وجود لطفا برای اطمینان از سازگاری ماده شیمایی قبل از خرید با ما مشورت کنید.مخزن ۶۰۰۰ لیتری پلی اتیلن با عنوان مخزن ۶۰۰۰ خوابیده نیز شناخته می شود و عموماً برای نصب در پشت بام ها یا فضاهایی که نیاز است وزن مخزن پخش شود پیشنهاد می شود.

از این مخزن می توان برای ذخیره سازی آب و انواع مایعات و مواد شیمیایی و خوراکی استفاده کرد.آب درون مخازن پلی اتیلن که از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک تولید شده است، کاملاً گوارایی خود را حفظ می کند و هیچگونه بو و مزه ای به خود نمی گیرد. در هنگام خرید مخازن آب پلی اتیلن، از کیفیت بالای مواد اولیه اطمینان کافی را کسب نمایید.

در حال حاضر در فروشگاه تانکر پلاستیک، مخازن پلی اتیلن افقی در حجم های ۷۰ لیتر، ۱۰۰ لیتر، ۲۰۰ لیتر، ۲۵۰ لیتر، ۳۰۰ لیتر، ۴۰۰ لیتر، ۵۰۰ لیتر، ۷۰۰ لیتر، ۷۵۰ لیتر، ۱۰۰۰ لیتر، ۱۵۰۰ لیتر، ۲۰۰۰ لیتر ، ۳۰۰۰ لیتر، ۴۰۰۰ لیتر ، ۵۰۰۰ لیتر و ۶۰۰۰ لیتر موجود و آماده فروش می باشند.مخزن ۶ هزار لیتری به خوبی می تواند آب مصرفی مورد نیاز ۲۰ واحد مسکونی را تامین نماید.

مزیت اصلی مخازن پلی اتیلن افقی، پخش کردن وزن مخزن و مایع درون آن در سطح بیشتری نسبت به سایر مخازن است و می تواند بهترین انتخاب برای نصب در پشت بام ها باشد.

اتصالات ورودی و خروجی ( فیتینگ ) و شناور :

به دلیل نیاز های متفاوت مخازن پلاستیکی بدون اتصالات ورودی و خروجی تولید می شوند و برحسب نیاز مشتری، محل ورودی و خروجی تانکر ها سوراخ و اتصالات را نصب می نماییم. و در هنگام ثبت سفارش فیتینگ با قطر داخلی مورد درخواست خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال قطر فیتینگ متعارف ورودی و خروجی و سرریز و شناور ( فلوتر ) برای یک مخزن ۶۰۰۰ لیتری پلاستیکی سه لایه افقی یک اینچ می باشد. به صورت پیشفرض اتصالات ورودی و خروجی یک طرف و بالا و پایین و سرریز طرف مقابل نصب می شوند. در صورتی که می خواهید ورودی و خروجی مقابل هم نصب شوند لطفا در توضیحات ثبت سفارش خود درج فرمایید. اتصالات خروجی مخازن آتشنشانی دو اینچ یا بیشتر می باشند.

استفاده از فیلتر برای پیش تصفیه آب ورودی به مخزن :

برای جلوگیری از ورود شن و ماسه و ذرات معلق در ورودی آب مخزن از فیلتر برای پیش تصفیه آب ورودی استفاده کنید. فیلترهای شن و ماسه قابل شستشو هستند و فقط می بایست فیلترهای PP را در دوره های زمانی کوتاه با هزینه بسیار پایین تعویض کنید. این کار موجب عملکرد صحیح شناور، عمر بیشتر پمپ ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و شیرآلات گران قیمت ساختمان شما می گردد. فیلتر قابل شستشوی پلی استایرن موجب حذف شن و ماسه و فیلتر PP موجب حذف ذرات معلق بسیار ریز می گردد. به این ترتیب فضای داخلی مخزن همیشه بهداشتی و تمیز باقی خواهد ماند.

روش های نصب مخزن

روش های متفاوتی برای نصب مخزن وجود دارد که شما می توانید با توجه به مکان نصب و مساحتی که مورد نیاز می باشد، منبع آب خود را نصب نمایید. در این بخش سعی بر آن داریم تا در مورد سه مورد از روش های نصب تانکر آب توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم:

نصب مخزن آب بر روی زمین: این روش رایج ترین روش نصب تانکر آب می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد. نکته اصلی که در استفاده از این روش وجود دارد ، تراز بودن سطحی می باشد که قرار است تانکر آب بر روی آن نصب شود. بنابراین قبل از انجام مراحل نصب بهتر می باشد که از تراز و هموار و یکنواخت بودن سطح مورد نظر اطمینان داشته باشید.
نصب مخزن آب به صورت هوایی: در برخی از مناطق مخازن آب را در ارتفاعات بسیار بلندی نصب می کنند که برای این روش بایستی فنداسیون مناسبی و ایمنی را طراحی کرد. فشار آب در این روش بسیار زیاد می باشد چرا که ارتفاع تاثیر مثبتی بر روی فشار آب خواهد داشت. به ازای هر ۱۰ متر اختلاف ارتفاع ۱ بار یا ۱۴٫۵ پی اس آی فشار ایجاد می شود.

اگر نیاز به نصب منبع در پشت بام باشد حتما از مخازنی استفاده نمایید که سطح مقطع بیشتری دارند و فشار کمتری به فندانسیون و سازه ساختمان شما وارد می کند. مخازن افقی برای نصب در پشت بام بسیار مناسب می باشند.

توجه به نکاتی که در نصب مخزن های آب می باشد بسیار ضروری و از الزامات می باشد به طوری که هر فرد با تجربه در این زمینه به خوبی از این نکات آگاهی دارد و می داند که بایستی از این نکات پیروی کند. از آن جایی که نصب مخازن آب یک کار تخصصی بوده،توصیه می شود که با کیفیت ترین و بهترین مخزن آب را جهت استفاده و نصب خریداری نمایید.

مخزن آب پلی اتیلن تاکنون جز بهترین مخزن آب ساخته شده در دنیا می باشد که با داشتن مقاومت بسیار بالا و هم چنین نصب راحت می تواند گزینه بسیار ایده آلی برای خرید شما باشد. شما می توانید فیلترهای مورد نظر خود را در ورودی آب به مخزن نصب کنید که در این صورت تعویض و تمیز کردن فیلترها نیز به راحتی امکان پذیر خواهد بود. در ادامه به نکاتی که بایستی در نصب منبع آب رعایت شود اشاره های شده است:

 • قبل از نصب بایستی محل و مکان نصب مخزن را مشخص کنید محل نصب می بایست ابعاد و اندازه مخزن تان باشد.
 • نصب تانکر آب طبق اصول و استاندارد ها عملشود تا بتوانید از گارانتی و ضمانت نامه ی مخزن آب بهره مند شوید.
 • قطر فیتینگ و لوله خروجی از مخزن می بایست برابر یا بیشتر از ورودی پمپ آب باشد.
 • مخزن را در مکانی که به دور از جریان الکتریسیته باشد نصب کنید تا مانع از وقوع اتفاقات ناگوار باشید.
 • از یخ زدگی پمپ در فصول سرد جلو گیری نمایید.
 • از مخزن و تاسیسات بصورت دوره ای بازدید نمایید.
 • بهتر است پمپ و مخزن را در یک مکان بسته و سرپوشیده مانند اتاق تاسیسات نصب شود.
 • در صورت نیاز با توجه به ابعاد مخزن تان می توانید پایه مخزن مناسبی را تدارک ببینید.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری می توانید با شماره های ۴۴۵۴۷۱۱۶ – ۰۲۱ تماس گرفته و در خصوص مخازن مشاوره دریافت نمایید.

در صورت نیاز به استادکار نصاب و لوله کش برای نصب مخزن آب و مخزن آتشنشانی خریداری شده با ما تماس بگیرید. برای مشاهده لیست قیمت مخزن آب ۶۰۰۰ لیتری عمودی و افقی بر روی همین لینک کلیک فرمایید.

مخزن پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری افقی – منبع پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری خوابیده – تانکر پلی اتیلن ۶۰۰۰ لیتری افقی – مخزن پلاستیکی ۶۰۰۰ لیتری – مخازن ۶۰۰۰ لیتری پلاستیکی – تانکر آب پلاستیکی ۶۰۰۰ لیتری – فروش مخازن پلی اتیلن – منبع پلاستیکی – تهران مخزن – فروش مخزن پلی اتیلن در تهران – مخزن آب ساختمان  – قیمت تانکر ۶۰۰۰ لیتری – ابعاد تانکر ۶۰۰۰ لیتری  – قیمت تانکر شش هزار لیتری –  تانکر ۶۰۰۰ لیتری فلزی – قیمت مخزن آب ۶۰۰۰ لیتری – ابعاد مخزن ۶۰۰۰ لیتری عمودی – قیمت منبع آب ۶۰۰۰ لیتری – بهترین مخزن آب -قیمت مخزن آب پلی اتیلن اصفهان – تانکر ۶۰۰۰ عمودی ایستاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *